Ogłoszenie

Kilka ogłoszeń:
1. Zapraszamy do głosowanie w forumowym FilmFare! Pobijmy rekord!
2. Zachęcamy do udzielania się we wszystkich tematach, a nie tylko w "Rozrywce" ;p
Poza tym, chcemy aby nasze forum rozrastało się, dlatego zwracamy się z prośbą abyście reklamowały rani.pun.pl na swoich stronach! Dodajcie rani.pun.pl do znajomych na n-k http://nasza-klasa.pl/profile/19574156 Niech nasza rodzinka się powiększa! Z góry dziękujemy :*

#1 2012-02-01 17:47:19

 Rani87

Stały Bywalec

22037694
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 792
Aktor: SRK,Saif,Ranbir,John
Aktorka: Rani,Kareena
Wiek: 17

Desi Boyz(2011)

http://mimg.sulekha.com/hindi/desi-boyz/stills/desi-boyz-cinema-040.jpg

Reżyseria:Rohit Dhawan
Scenariusz:Rohit Dhawan
Obsada:
Akshay Kumar-Jerry
John Abraham-Nick
Deepika Padukone-Radhika
Chitrangda Singh -Tanya 
Anupam Kher -Suresh
Sanjay Dutt-występ specjalny


Fabuła filmu:

Jest rok 2009. Świat został zaatakowany przez kryzys.Jednak Nick Mathur i Jerry Patel nie odczuwają tego  w swoim wygodnym apartamencie w Londynie. Nick ma dobrze płatną pracę i piękną narzeczoną Radhikę, a świat stoi u jego stóp. Wszystko zmienia się gdy firma bezceremonialnie go zwalnia.W tym samym dniu Jerry zostaje poinformowany, że Opieka Społeczna zabiera jego wychowanka Veera i umieszcza go w rodzinie zastępczej do czasu aż Jerry znajdzie stałą pracę. Desi Boyz to historia 2 mężczyzn, którzy zostają zmuszeni zrobić coś dla nich niezwykłego co sprawi, że ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę.



________________________________




Na film skusiłam się ze względu na ciekawą obsade,zwiastun i fabułę,która była juz dla mnie gwarancją dobrej zabawy,bo przecież nie sposób zobaczyć na codzień Johna i Akshaya w roli panów do towarsytwa.A zwłaszcza tańczacych na rurze.

Panowie wczuli się w swoje role znakomicie.Co do pań mogłabym doczepić się do postaci Deepiki czasami była irytująca,ale taką musiała zagrać.Osbiście bardziej wole role Chitrangdy(nie wiem czy dobrze odmieniłam)z którą po raz pierwszy spotykam się na ekranie.Tworzyła ciekawy duet z Akkim tak jak Deepika z Johnem.A i chyba jak jeszcze nigdy w żadnym filmie to tu kostiumy bohaterów (zarówno damskie jak i męskie) zawładnęły moim sercem.

Liczyłam na  film,który po  tygodniu szkoły da mi chwilę oddechu od tego wszystkiego i rozbawi mnie do łez."Desi Boyz" spełnił moje wszystkie oczekiwania.Tak się śmiałam,że szczerze mówiąc myslałam,że mama przyjdzie i zacznie mnie uciszać.
Gra aktorska,historia przedstawiona w ciekawy sposób oraz piosenki,które od razu wpadały w ucho(az chciało się tańczyc razem z nimi)-ta spójna całość pochłonęła mnie bez reszty.Nic nie było wstanie mnie oderwać od filmu.Nawet na moment nie spojrzałam na zegarek.Zanim sie obejrzałm film sie skończył.Może końcówka nie nalezy do  ambitnych,ale i tak seans zaliczam do jak najbardziej udanych.Bawiłam się znakomicie.Moja ocena:6


__________________________________


[img][/img]

Offline

 

#2 2012-04-06 17:36:25

 shiningstar09

Bolly Star

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 2295
Aktor: m.in Srk, Ranbir, Hirthik,Abhi
Aktorka: m.in Deepika,Rani,Kajol,Preity
Wiek: 18
Opis: You belong to me...forever!

Re: Desi Boyz(2011)

Do filmu z całą pewnością nie wrócę. Nic nie przykuło mojej uwagi. Piosenki nie zapadają w pamięci.
Gra aktorska też mi się nie podobała, choć i nie była też jakaś dramatyczna.
Nawet śmiesznie nie było..
Ode mnie 2/6

Dałabym 1, ale widziałam już o wiele gorsze filmy. Ten da się jakoś przeżyć, ale bez najdrobniejszego zachwytu.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc9ncunR7L1r36zdmo1_500.gif
  tu y yo a 3msc <3  

Offline

 

#3 2012-04-13 19:51:39

 Sunehri

Bolly Maniak

286365
Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 1693
Opis: No ism, no schism.

Re: Desi Boyz(2011)

Kawałek czasu temu już oglądałam ten film i uważam go za całkiem niezły. Spodziewałam się czegoś lepszego, przyznam, ale nie było źle. Całkiem pozytywne wrażenia.. Oglądało się Chłopców miło i przyjemnie. Deepika ślicznie wyglądała, ale trochę mnie drażniła momentalnie.. ; pp Muzyka pozostawia wiele do życzenia. Oceniam na 4.

Offline

 
REKLAMY:

Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wywłaszczenie nieruchomości pod drogę noclegi ciechocinek poxilina wrocław