Ogłoszenie

Kilka ogłoszeń:
1. Zapraszamy do głosowanie w forumowym FilmFare! Pobijmy rekord!
2. Zachęcamy do udzielania się we wszystkich tematach, a nie tylko w "Rozrywce" ;p
Poza tym, chcemy aby nasze forum rozrastało się, dlatego zwracamy się z prośbą abyście reklamowały rani.pun.pl na swoich stronach! Dodajcie rani.pun.pl do znajomych na n-k http://nasza-klasa.pl/profile/19574156 Niech nasza rodzinka się powiększa! Z góry dziękujemy :*

#1 2011-08-23 15:10:19

 kajol19

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 482
Aktor: SRK,Saif,Abhi i Shahid
Aktorka: Kajol,Preity,RANI,Aish,Anushka
Film: Tara Rum Pum I Salaam Namaste
Wiek: 21

Kareena Kapoor: Oczywiście,że chcę wyjść za mąż za Saifa Ali Khana

Kareena Kapoor: Oczywiście,że chcę wyjść za mąż za Saifa Ali Khana




http://s3.hubimg.com/u/2455982_f260.jpg




Kareena mówi w tym wywiadzie o Saifie,Karismie,Bodyguard, Heroine i innych rzeczach.




Zacznijmy od tego o czym mówi się na mieście, czyli od Heroine. Podpisałaś w końcu kontrakt?
KK: Taak, ale jest jeszcze zbyt wcześnie by o ty mówić.Jestem szczęśliwa,że udało się nam dojść o porozumienia i teraz czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Madhur jest wyraźnym i śmiałym reżyserem.Jestem pewna,że film będzie pełen blasku i sensacji.

Do Heroine będziesz musiała zmienić się.Zdenerwowana?
KK: Wcale nie.Jestem aktorką i uwielbiam wcielać się w różne stanowiące dla mnie wyzwanie role. Pewnie się ze mną zgodzisz,że zawsze eksperymentowałam z moim ekranowym wyglądem i charakterem.

Grasz filmach o bohaterach jak na przykład Bodyguard. To wszystko dla pieniędzy? Albo chodzi Ci o pracę z gwiazdorami co automatycznie przenosi Cię do ich ligi?
KK: Bodyguard jest filmem z duszą.To historia miłosna pełna emocji i dramatyzmu.Jeśli nie będzie tam dziewczyny to nie ma filmu.Nie robię filmów przez które mogłabym ponieść porażkę. Nie jestem wielką entuzjastką  piosenek i tańca. Kiedy Salman zobaczył południową wersję Bodyguard(Agnihotri) powiedział producentowi ,że tylko Kareena pasuje do tej roli.Po sukcesie Dabangg i Ready, Salman pewnie dąży do hat tricka. Myślę,że odpowiedziałam  na twoje pytanie. (uśmiech).

Co powiesz o plotkach mówiących o twoim zerwaniu z Saifem?
KK: Śmieci.Jesteśmy razem.

Chcesz za niego wyjść?
KK: Oczywiście,że chcę. Czy nie każda kobieta nie chce  przenieść swojego związku na następny poziom?Saif i ja na pewno się pobierzemy.Po prostu nie chcemy o tym teraz rozmawiać.To odbiera zainteresowanie naszą pracą jaką teraz wykonujemy.

Ale ślub odbędzie po wyjściu Agenta Vinod .....
KK: (Uśmiech)Spekulacji w bród. Menu,miejsce...woh sab hum batayenge na. Aisi bhi kya jaldi hai?

Podzielisz się swoimi wzlotami i upadkami w twoim związku z Saifem?
KK:  Wzloty i upadki są normalna rzeczą w każdym związku.

Boże wybacz,ale co by się stało gdybyś jutro złapała Saifa na zdradzie?
KK: Takie jutro nigdy nie nastąpi. Jestem szczęściarą. Jest miłość,więc nie może być mowy o niewierności.Nie jestem cyniczna na ten temat ponieważ wiem,że to się zdarza. Mam doświadczenie w tym i wiem co wtedy zrobię.

Więc ,jak udaje wam się pozostać z dala od pokus...dodam tylko: jakieś wspaniałe miejsca z dobrze wyglądającymi ludźmi obok was?
KK: Ponieważ mamy mentalny kontakt, który oboje chcieliśmy mieć w naszym życiu zanim się poznaliśmy. Nasza miłość wykracza poza fizyczność.Dajemy sobie nawzajem dużo przestrzeni.Saif nie powstrzymuje mnie przed niczym.Nie protestuje przed intymnymi scenami czy wtedy gdy mam na sobie jakiś ultra seksowny ciuch.Tak samo jest ze mną.On jest mężczyzną,który wykonuje swoją pracę, wraca do domu,a ja daję mu szczęśliwy świat.

Czy twoi rodzice chcę byś sformalizowała swój związek z Saifem?
KK: Oczywiście.Szczególnie moja mama (Babita). Mój tata (Randhir) nigdy mnie o to nie pytał.On chce po prostu bym była szczęśliwa i bezpieczna.

Chcesz mieć dzieci (oczywiście myślimy o Saifie)?
KK : Tak.Jak każda kobieta chcę mieć dzieci, ale jest jeszcze we mnie dużo z dziecka.Saif traktuje mnie jak dziecko.Jeszcze nie weszłam w taką fazę,że już chciałabym być matką.

Jeśli wyjdziesz wkrótce za mąż, nie zostaniesz od razu matką?
KK: Taak (uśmiech). Dzieci powinny pojawiać się z wyboru,a nie z przypadku.

Madame Tussauds?
KK: To absolutny honor.Odsłonięcie nastąpi w październiku. Moja podobizna będzie przewożona na wystawy do 6 różnych miast. Mam nadzieje,że moja siostra Karisma będzie tam ze mną. Ona zawsze stoi przy mnie.

Po tych wszystkich problemach w małżeństwie (z Sanjay Kapur)Karismie musiało być ciężko...
KK: Karisma była wojownikiem. Ona jest bardzo silną dziewczyną.Wszystkie te sprawy spowodowały to,że jest ona zwycięzcą. I czy nie wygląda wspaniale? Ona jest taka promienna.Po prostu błyszczy.Naprawdę jestem podekscytowana jej wielkim powrotem do kina. Powinnam opiekować się jej dziećmi podczas zdjęć.

Byłaś jej podporą,gdy przechodziła trudne chwile...
KK: Tak.Zawsze mogłyśmy na siebie na wzajem liczyć. Ona jest moja najlepszą przyjaciółką.Kochamy się miłością bezwarunkową.



tłumaczenie: kajol19
źródło: timesofindia

Ostatnio edytowany przez kajol19 (2011-08-23 15:10:43)


http://i50.tinypic.com/30wqwwy.jpg

Offline

 
REKLAMY:

Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Katalog SEO Ciechocinek wellness weekend savo przeciw pleśni drewno kominkowe Krzeszowice