Ogłoszenie

Kilka ogłoszeń:
1. Zapraszamy do głosowanie w forumowym FilmFare! Pobijmy rekord!
2. Zachęcamy do udzielania się we wszystkich tematach, a nie tylko w "Rozrywce" ;p
Poza tym, chcemy aby nasze forum rozrastało się, dlatego zwracamy się z prośbą abyście reklamowały rani.pun.pl na swoich stronach! Dodajcie rani.pun.pl do znajomych na n-k http://nasza-klasa.pl/profile/19574156 Niech nasza rodzinka się powiększa! Z góry dziękujemy :*

  • Index
  •  » Rozrywka.
  •  » REGULAMIN! ZANIM ZACZNIESZ - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

#1 2008-08-28 19:00:19

 Karawik

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 3446
Wiek: 29
Opis: Total eclipse of the heart <3

REGULAMIN! ZANIM ZACZNIESZ - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

UWAGA!
Na forum zapanowała dziwa moda. Polega ona na tym, że użytkownicy ciągle piszą "Czekamy na x", "X teraz Twoja kolej" "X czy ktoś zgadł?" itp. Przejrzałam wiele wątków i w każdym się to powtarza. Nie wiem jaki jest tego cel?
Ustaliłyśmy z Chaayą, że takie posty będą kasowane. (te które już są też zostaną usunięte) Odnosimy wrażenie, że pewni użytkownicy chcą sobie po prostu nabić posty. Chodzi nam o tak zwany "wyścig szczurów." Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, użytkownik najpierw dostanie ostrzeżenie a później punkt ujemy.
Jeszcze jedna ważna wiadomość: osoba, która zgadła ma 48 godzin na zadanie swojej zagadki.


Jeszcze jedna ważna informacja! Prosimy aby w dziale "Rozrywka" nie zamieszczać postów, które nic nie wnoszą. (przykłady: "Ja wiedziałam jaki to film ale już mnie wyprzedzono" "Widzę, że ostatnio oglądałaś ten film" itp.) Prosimy się powstrzymać od takich postów bo będą one od razu usuwane.



Zasady: Użytkownik zadaje zagadkę, pozostali zgadują, kiedy padnie poprawny tytuł filmu, użytkownik, który odgadł może zadać następną ale nie musi. Może ją oddać. Wtedy obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy."
Jako odpowiedź podajemy TYLKO jeden tytuł. (jeżeli ktoś poda ich więcej -nie bierze się go pod uwagę)

UWAGA! Jeśli ktoś nie będzie przestrzegał regulaminu może otrzymać punkty ujemne.


http://i50.tinypic.com/30wqwwy.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Rozrywka.
  •  » REGULAMIN! ZANIM ZACZNIESZ - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
REKLAMY:

Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek sale konferencyjne Regał z drewna wodomierze wrocław