Ogłoszenie

Kilka ogłoszeń:
1. Zapraszamy do głosowanie w forumowym FilmFare! Pobijmy rekord!
2. Zachęcamy do udzielania się we wszystkich tematach, a nie tylko w "Rozrywce" ;p
Poza tym, chcemy aby nasze forum rozrastało się, dlatego zwracamy się z prośbą abyście reklamowały rani.pun.pl na swoich stronach! Dodajcie rani.pun.pl do znajomych na n-k http://nasza-klasa.pl/profile/19574156 Niech nasza rodzinka się powiększa! Z góry dziękujemy :*

  • Index
  •  » Newsy.
  •  » 'Cieszę się z bycia żonatą i nic nie robić.' Rani Mukherjee

#1 2015-08-03 00:43:07

 asha

Stały Bywalec

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 768
Aktor: Srk
Aktorka: Kajol,Preity Rani
Film: Kank
Wiek: 17 lat
Opis: Miłość to przyjaźń
WWW

'Cieszę się z bycia żonatą i nic nie robić.' Rani Mukherjee

'Cieszę się z bycia żonatą i nic nie robić.' Rani Mukherjee
https://lh3.googleusercontent.com/-0KHNCk5Y0lo/Vbi3b0Q4maI/AAAAAAAAN8Q/VxeUGzJnXWs/s200-Ic42/rani%252520mukhejree.jpg



Aktorka Rani Mukherjee,która wyszła za mąż za Aditya Chopra w 2014 roku mówi,że obecnie przeżywa 'że jestem żonata i nic nie robię'. W wywiadzie dla Vogue India (sierpień 2015) aktorka mówi o małżeństwie, wybory filmów w życiu i jej planach na przyszłość.

Zapytana czy widzi się w przyszłości jako producent lub reżyser, która spędziła dwie dekady w Bollywood powiedziała:

'Nic mnie nie zatrzyma. Adi nigdy nie powie nie. Ale widzę jak mój mąż pracuje. Jest on osobą pracującą w swoim studiu i ostatnio zostaje na noc. Nie chciałabym ryzykować jego lub nazwy studia produkcyjnego. Na razie cieszę się z bycia żonatą i nic nie robi. Od pięciu lat chciałabym robić takie filmy jak kickass i po 'kochających dzieci,które idą razem na plan.'

Rani,która zagrała ostatnio w takich filmach 'No One Killed Jessica' i 'Mardaani' przypisuje swój talent w pierwszych dniach trzem mężczyzną wraz z mężem.

'Tak on (Aditya Chopra) wraz z SRK i Aamir polecili mnie reżyserom Mukesh Bhatt i Vikram Bhatt do filmu 'Ghulam'. Tych troje mężczyzn byli integralną częścią mojej kariery.'powiedziała aktorka.

Wspomina również czasy,gdy Karan Johar kazał jej schudnąć do roli 'Kuch Kuch Hota Hai'.

'Karan jest bardzo hiper. Jesli widzisz daną scenę to gdzie waga? Byłam szczęśliwa,że nie wyglądam jak każdy inny. Dziś ludzi myślą o mnie znacznie więcej niż kiedyś.' mówi Rani,której wybory filmu zmieniły się i czuję,że jest kłopotliwe dla 37-latki robić role dla 20-latki.

'Nie mam urojeń. Jestem świadoma tego co widownia chce widzieć we mnie.' podkreśliła.

eBollywood.ocom.pl by Asha


http://4.bp.blogspot.com/-rskhSBH1sn4/UshnQLHPhUI/AAAAAAAADrg/NigGwiALtFM/s1600/talaash.jpg
www.shahrukhkhan.ocom.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy.
  •  » 'Cieszę się z bycia żonatą i nic nie robić.' Rani Mukherjee
REKLAMY:

Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
internet krzeszów wellness ciechocinek cennik pozew o rozwód tarnów