Ogłoszenie

Kilka ogłoszeń:
1. Zapraszamy do głosowanie w forumowym FilmFare! Pobijmy rekord!
2. Zachęcamy do udzielania się we wszystkich tematach, a nie tylko w "Rozrywce" ;p
Poza tym, chcemy aby nasze forum rozrastało się, dlatego zwracamy się z prośbą abyście reklamowały rani.pun.pl na swoich stronach! Dodajcie rani.pun.pl do znajomych na n-k http://nasza-klasa.pl/profile/19574156 Niech nasza rodzinka się powiększa! Z góry dziękujemy :*
  • Index
  •  » Newsy.
  •  » 'Mogę pracować w ciąży,gdy reżyser jest na to gotowy.' Rani Mukherjee

#1 2014-08-23 01:44:01

 asha

Stały Bywalec

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 768
Aktor: Srk
Aktorka: Kajol,Preity Rani
Film: Kank
Wiek: 17 lat
Opis: Miłość to przyjaźń
WWW

'Mogę pracować w ciąży,gdy reżyser jest na to gotowy.' Rani Mukherjee

http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/zgpl_2.jpg

'Mogę pracować w ciąży,gdy reżyser jest na to gotowy.' Rani MukherjeeAktorka Rani Mukherjee mówi,że jej stan cywilny nie wpłynie na jej pracę a nawet ciąża nie przyjdzie tak długo jak reżyserowi jest komfortowo.

Po ślubie aktorki często rzadziej pracują. Gdy została spytana czy chcesz też tak postąpić oznajmiła: 'Nie do końca.'

Wyszła za mąż za dyrektora YRF Aditya Chopra a uroczystość była trzymana w tajemnicy,która odbyła we Włoszech w kwietniu tego roku.

"Kobiety rzadziej grają w filmach z powodu ciąży i nie są fizycznie do tego zdolne. W Hollywood wiele aktorek pracuje podczas ciąży. Jeśli reżyser jest gotowy do pracy ze mną w czasie ciąży to na pewno będę pracować." powiedziała aktorka,która niedawno pojawiły się plotki o jej rzekomej ciąży.

Aktorka,która pracuje po małżeństwie przyznaje,że kariera aktorki zamężnej jest zależna od wspierania jej męża.

"Adi (Aditya) jako mąż jest bardzo pomocny. Nie sądzę,że będę chciałby,aby zwolniła. Ale decyzja o zostaniu matką zależy ode mnie." powiedziała aktoka,która w piątek ma premierę swego filmu 'Mardaani'.

"Nie wiem jak będę kontynuować swą pracę w filmach,ale ja jestem zakochana w swej pracy."dodała.

Chociaż Bollywood przeszło długą drogę jeśli chodzi o sceny z pocałunkiem lub sceny intymne to dla aktorki po ślubie mogą one być niewygodne. Ale Rani nie ma takich zahamowań. Gdy gra w takich scenach to jest dla aktora 'indywidualny wybór'.

"Zależy również od tego,czy pochodzi z rodziny,która nie jest zbyt nowoczesna,czy jest w małżeństwie lub w rodzinie,która nie daję jej wolności do robienia pewnych rzeczy. Jestem żonata z Aditya,który jest także reżyserem i producentem i myślę,że jego sposób myślenia jest bardzo nowoczesny. Nie sądzę, że kiedykolwiek będzie podejmował decyzje co mam robić i w jakich rodzajach filmach mam grać. Dla nas film to praca,a nie jak wygląda to z punktu widzenia zwykłych ludzi." oznajmiła.

Historia każdego filmu posiada temat,który trzeba opowiedzieć we właściwy sposób.
"Przedstawiamy go w pewien sposób. Więc jeśli ślub jest osobistym wyborem osoby to ja chcę go w swej karierze." powiedziała.

Nie martwi się krytyką wie,że analizowanie artystów za ich pracę jest powszechnie i nie ma nic wspólnego ze zmianą stanu cywilnego.
"Jeśli aktor zagrał w hicie jest on chwalony,a jesli zagrał w klapie jest on za to krytykowany. Więc jest kontrola aktora nawet czy jest w związku małżeńskim czy nie. Na końcu powinno robić się rzeczy,które się lubi." oznajmiła aktorka.

Tymczasem jak każda żona Rani również chce jak najlepiej dla swego męża.
"Na pewno chcę tym filmem 'Mardaani' wrócić do pracy. Od teraz będę się modli nie tylko o filmy w których gram,ale również o filmy YRF by zostały hitami. (śmiech)" powiedziała.

Krainabollywood.dbv.pl by Asha


http://4.bp.blogspot.com/-rskhSBH1sn4/UshnQLHPhUI/AAAAAAAADrg/NigGwiALtFM/s1600/talaash.jpg
www.shahrukhkhan.ocom.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy.
  •  » 'Mogę pracować w ciąży,gdy reżyser jest na to gotowy.' Rani Mukherjee
REKLAMY:

Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dębki campingi Serwis laptopów piastów cv porady wynajem dmuchanców materace janpol